partnerzy
O firmie

Firma uniprojekt jest nowoczesnym biurem projektowym, specjalizującym się w szeroko pojętej branży elektroinstalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne). Działa na rynku od 1993r. i ma w swoim dorobku wiele realizacji (patrz w dziale Realizacje).

Wszystkie projekty prowadzone są kompleksowo i profesjonalnie, w technice cyfrowej, co stanowi ważny czynnik, jeśli chodzi o czas i profesjonalizm wykonania, elastyczność oraz możliwość szerokiej i bezkonfliktowej współpracy z innymi firmami branżowymi, uczestniczącymi w procesie projektowania.

Atuty te powodują, iż firma uniprojekt jest obecnie poważanym biurem projektowym i znajduje się w czołówce swojej branży w Trójmieście.

Firma uniprojekt:

  • została założona w 1993r.
  • jest członkiem Izby Projektowania Budowlanego – Rady Koordynacyjnej Biur Projektów - nr rej. 70 od dnia 22.03.1994r.
  • współpracuje z doswiadczonymi firmami i osobami posiadajacymi odpowiednie uprawnienia  

Informacje o kierownictwie firmy:
właściciel inż. Andrzej Formella:

  • ukończony Wydział Elektryczny Politechniki Gdańskiej 
  • wieloletnia praktykia w projektowaniu i przygotowywaniu kompleksowym inwestycji budownictwa ogólnego do realizacji, w tym ponad 26 lat na wszystkich stanowiskach do Kierownika Pracowni wielobranżowej włącznie w jednym z największych biur projektowych Trójmiasta (Miastoprojekt – Gdańsk)
  • członek Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa o numerze ewidencyjnym POM/IE/1082/01 posiada wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
  • projektant z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych o numerze ewidencyjnym GT-III-630/127/75